Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2006.   #1
gagi
novi član
 
Datum učlanjenja: 29.01.2006
Lokacija: Gantieau, Québec, Canada
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
gagi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za gagi Pošaljite poruku preko MSN za gagi
Default Kako najbrže postići željene rezultate?

whatUP?!

Radim neki test s'ovim SEO tj. da vidim koliko mi treba vremena/para da postignem zeljne rezultate. Dakle, primjer ...

Krecem sa sajtom recimo za 7 dana, optimizovao sam ga koliko sam mogoa i umeo. Sada svoj link ostavi recimo na 100 sajtova koji imaju recimo PR izmedju 5 i 8. To bi mi trebalo pomoci da me Google brze indexira. Da li ce to pomoci mom sajtu da dobije bolji PR? Citao sam (i shvatio...?) ako pretjeram s'ovom opcijom Google ce da me baci u "SandBox" gdje cucim minimum 3 mjeseca prije nego sto opet udjem u index. Right? Ovo je recimo besplatna opcija ... i Google ce s'vremenom da uradi svoje. Poslje koliko vremena bih trebao da vidim neke rezultate? Sedmica, 2..3? Mjesec, 2 .. 3? Samo da znam odprilike ..

Kako da ubrzam ovaj gore navedeni proces? Da li bi mi pomoglo da se reklamiram npr. preko Google AdWords? Koliko da investiram? $100, $500, $1000... $5,000 ... $10,000? Hmmm, mozda neki drugi vise "target" network npr. da se reklamiram na eBaumsWorld za svoj humor sajt?

Sve u svemu, po mojim proracunima treba mi oko 50,000 unique visitora dnevno - kako to najbrze da postignem. Pare nisu problem, samo ne zelim da dajem $500/sedmicno i imam 50,000/dnevno ... a cim prestanem da se reklamiram s'padnem na 5,000/dnevno.


Thanks!
gagi je offline   Odgovorite uz citat