Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2006.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da prvo treba da definišeš ciljnu grupu. Ne znam o kakvom sajtu se radi, sigurno je nešto "za mase" čim očekuješ veliku posetu, a onda će AdWords mnogo da ti pomogne. Ja bih napravi spisak inteesantnih sajtova na kojima se okupljaju ljudi koje mogu da zainteresujem svojim sajtom i išao bih onda na ciljanu AdWords kampanju.

Znači izabereš sajtove koje želiš i samo na njima prikazuješ reklame. AdWords obiluje opcijama i možeš lepo da podesiš sve parametre kampanje.

Pri tom, opet ne znajući o kakvom sajtu je reč, moraš da znaš da ako su ti keywords jako cenjeni - teže ćeš se ugurati u 1. ligu. Što je cenjeniji keyword - to je teže.

50 000 unique poseta dnevno je jako puno, i plašim se da se to ne postiže velikom brzinom. Što se tiče linkova na drugim sajtovima, to sigurno neće odmoći, naprotiv.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat