Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #51
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
oksite, ja ne umanjujem svoje delovanje kao član žirija, samo iznosim činjenično stanje stvari. Ako misliš da imam (Torbica, ja, bilo ko) bilo kakvu potrebu da se pravdam tebi ili bilo kome (mada ti to ovde jedini to tako žustro zahtevaš) grdno se varaš jer nemam pojma ni ko si (ne znam ti pravo ime.) Sigurno je da ne bi bilo u redu da je bilo ko ovde prekršio pravila festivala, a pošto nije, ne vidim razlog da se diže bilo kakva buka. A pravila festivala su takva kakva su, s tim već možeš da imaš problem, a mene to ne interesuje.
Damir Trninic. Sad kad znas moje ime, da li to nesto menja u tvom odnosu prema problemu? Jer ako menja, onda ti ne vidis da problem nije u tvom odgovoru prema mojoj akciji, mom pisanju, vec u nedostatku tvog odgovora, tvoje akcije, kada si bio pozvan da postanes clan zirija. Meni je samo dosadno zbog ovog produzenog praznicnog vikenda u SAD, pa sam se raspisao, da sam malo "vispreniji" mogao sam mozda i ja da sve srocim u 5 reci kao Stellanova njegov "haiku" 3 posta iznad i da kazem sve.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat