Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2006.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pitanje je sada da li je tema "offtopic" ili ste vi krenuli u tom pravcu. Ja nisam imao nameru da pricam ni o mysql ni o bilo cemu o cemu vi pricate, mozda sam temu trebao da stavim udrugi forum. Ovo je bilo generalno pitanje, izgleda da su jedino Dinke i Dejan shvatili sta hocu da kazem.

degojs: nisam rekao da su transakcije kurchenje vec prica o necemu sto si samo citao da postoji, a nikada nisi koristio, medjutim "znas" dovoljno da mozes da dajes "zakljucke". To mogu da budu transakcije ili cena polovnih automobila ili ljubavni zov tetreba... nebitno, bitno je da mi smeta kada ljudi pricaju sa toliko iskljucivosti ("ili to ili nista drugo") a da u "pravom zivotu" nikada nisu upravo koristili to o cemu pricaju.

Znas na sta mislim... vidim sada neki pricaju o Oracle, pa cak uporedjuju druge DBMS sa Oracle, a da Oracle nikada nisu ni videli (osim recimo u reklami u nekom casopisu ili tekst na nekom blogu) a kamoli radili sa njim... Ja recimo Oracle nikada nisam video (i nije me sramota to da kazem, ne znam zasto drugi imaju stav da ne smeju da kazu da "ne znaju" nesto) i ne pada mi na pamet da polemisem o tome... mogu samo da gledam i ako me zainteresuje - da pocnem da ucim. Got it?

Sorry ako sam bio nejasan.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 10. 01. 2006. u 11:10.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat