Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2010.   #1
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default SEO Projekat - korak po korak

Pozdrav narode,

Do sada sam po malo voajerisao a sada i da se javim

moj sajt: www.m2-webs.com predstavlja prvi pravi pokusaj optimizacije sajta... Posto vidim da ovde ima znalaca bilo bi mi zanimljivo da ispratimo projekat od pocetka i uz neke komentare i svoje (ne)znanje usavrsim!

targeted keywords: optimizacija sajta, (najjeftinija) izrada web sajtova...

Pojasnjenje (da ne dodje do zabune):
1. Ovo je moj prvi sajt... prvi ciji sam ja vlasnik i ima normalan domen...
2. Sajt nije gotov, znaci beta verzija (npr. logo gore desno je samo tu da stoji nesto)
3. sve je cisto html/css
4. da, znam da su odabrane kljucne rece medju najtezim jer oni koji pucaju na njih i jesu oni koji su najbolji u tome ali time je igra zanimljivija

Znaci, ne krijem da nisam majstor a to sto nudim besplatne usluge i slicno je iz razloga sto cu svoje znanje moci lakse da razvijem radeci vise projekata i prateci iste paralelno... (recimo, sajt je godinama star a ja izmenim samo <h> strukturu pa pratim koliko zapravo to ima uticaja na rang...)

Posto sam stavio polugotov sajt, i sam znam da ima mnogo SEO gresaka (alt tagovi, slike, nema nofollow na nebitne strane...) ali jednostavno sve u hodu ispravljam... sajt je tako i postavljen u nadi da ce ga google sto pre naci a i kako bih mogao sa nekim off page aktivnostima da krenem sto pre...

Zanima me vasa procena, sa SEO strane... sta na sajtu ne valja, takodje i mnogo vazno STA VALJA... kako bih te stvari svrstao u ono sto je dobro pa da se koncentrisem na ono sta ne valja...

Ono sta takodje predstavlja problem je sto sam tek kupio i domen i hosting i imam i tu problema jer polako ulazim u fazon oko organizacije poddomena i slicno... Inace, ono sto sam se u startu za'ebo je sto mi se dopao neki templejt pa sam pravio na osnovu njega a tek onda odlucio da postavim sajt pa da ne radim sve iz pocetka pa me i taj templejt vise namucio nego da sam od nule u notepadu radio!

Da, mozete pljuvati i tekst, najvise vezan za stranice koje opisuju optimizaciju (i to da napomenem, pisan je iz glave bez previse lektorisanja i analize)...

Ajd da cujem, kritike, pohvale... A mozete i vi malo da provezbate i potvrdite vase znanje radeci sa mnom u hodu, moze da koristi

Ajd uzdravlje!
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat