Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 09. 2010.   #501
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Prema clanu 10, stav 3 Zakona o igrama na srecu zabranjeno je:

Citat:
prodaja, ustupanje, izdavanje, oglašavanje i svako drugo predstavljanje inostranih srećki i tiketa (listića) za igre na sreću na teritoriji Republike;
Znaci, prema vazecem zakonu, sve je jasno kao dan. I ako hocete da pomognete kolegama ili prijateljima koji su u pritvoru, bolje bi bilo da se fokusirate na pitanja kako neko moze biti izuzet od gonjenja (Blic, te svi znacajniji sportski portali u zemlji), dok se njih dvojica nalaze u pritvoru 6 meseci. Zasto tuzilastvo ne opominje i ne zatvara sve druge sajtove koji krse zakon. Kako je moguce da se pojave nebuloze, u koje sam i sam poverovao jer sam mislio da su deo zakona, da nije svejedno da li postoji link ili ne, iako se prikazuje reklama ka stranom remote gambling sajtu. Da li tuzilastvo salje jasnu poruku da su tamo korumpirani (rade po nalogu Lutrije) ili lenjivci najgore vrste (moj tip), pa laznim opisima krivicnih dela, koji nemaju blage veze sa pomenutim Zakonom i clanovima koji se u optuznici i pominju, zeli da ubedi Sud i javnost, kako je kladionicar.com nesto posebno i jedinstveno radio u odnosu na bulumentu drugih sajtova. Ko je vestak koji se pominje u optuznici. Da li se tuzilastvo bavilo radom nadleznog inspekcijskog organa, posto zakon nije napisan 3 dana pred hapsenje, vec vazi godinama.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat