Tema: cups.org.yu
Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 05. 2006.   #6
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Citat:
Navigacija ka ostalim clancima bi dobro dosla tamo. Posto su dugacki, probaj da skines bold, povecaj razmak izmedju <li> tagova i verovatno ce posle toga biti manje text heavy.
Razmicanje <li> tagova mi nije palo na pamet, a u velikoj meri je povećalo preglednost. Hvala na ideji

Teško je naći zajednički pojam za fajlove u Downloadu. Uglavnom su to modeli zakona, ali ima i modela kodeksa, tu su i dve knjige, kao i templateovi dokumenata za osnivanje NGO. "Dokumenti" ne asociraju odmah na mogućnost da mogu i da se preuzmu. "Preuzimanje dokumenata", je toliko veliko da mi se navbar lomi u 800x600. Neke malo "poetskije" reči, tipa e-Biblioteka su mi ljigave.

Pokušaću sa nazivom "Dokumenti", pa ćemo da vidimo kakvu će prođu imati. Verovatno više pravnika zna šta su to dokumenti, nego šta je download
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.

Poslednja izmena od Dušan Dželebdžić : 07. 05. 2006. u 09:42.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat