Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 04. 2008.   #11
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

... sto samo ide u prilog predlogu: A sto u stvari lepo ne izdvojis 15 evra godisnje , kupis legalan antivirus koji ti se azurira nekoliko puta dnevno i vise neces razmisljati o takvim stvarima i gubiti vreme

EDIT: trend velikih antivirus kompanija jeste da jednom godisnje izbacuju nove verzije sa poboljsanim enginom - a to se taman lepo poklapa sa licencom koju uzimas

Ima dosta testova, benchmarkova online (na zastita forumu recimo je bio veliki test Antivirus programa) - pogledas kakve su performanse, ocene, uporedis sa svojim potrebama i kupis sta ti odgovara

Ja sam rekla koji koristim, Kasperski je takodje dobar (od pre dve godine su ukinuli 'podrsku' besplatne verzije), Nod32 je dobar, pa i AVG.

Problem sa besplatnim verzijama i jeste taj sto nemaju dobru podrsku (uglavnom - da ne ispadne da generalizujem) azuriranja, a sa druge strane, ja ne smem da pomislim koliko cesto bih morala da se reinstaliram kada bih toliko cesto instalirala i deinstalirala programe koji mi zalaze duboko u sistem i registre.
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com

Poslednja izmena od conica : 13. 04. 2008. u 02:06.
conica je offline   Odgovorite uz citat