Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 11. 2010.   #17
GuitarMan
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 14.07.2009
Poruke: 44
Hvala: 7
3 "Hvala" u 1 poruci
GuitarMan is on a distinguished road
Default

Napokon je proradilo...uspeo sam da upload-ujem galeriju.... hvala puno... mada, bojim se da problem jos postoji... samo nisam siguran zasto... radi se o tome da sam probao da upload-ujem 2 razlicita plugin-a za mobilne telefone, koji bi trebali da transformisu sajt shodno uredjaju koji mu pristupa... nijedan nisam uspeo da postavim, a review-ovi su im odlicni, pa kontam da nije do njih...

da li moram imati template koji moze da podrzi ove dodatke ili to moze svaki, pa u sustini problem jos nije resen u celosti?

evo greske:

It was not possible to copy the selected file.
JInstaller::install: Failed to copy file: /virtualweb/moj-sajt/htdocs/tmp/install_4cdb3a1ca0892/mobilebot.php to /virtualweb/moj-sajt/htdocs/plugins/system/mobilebot.php

i ovo:

Nearsoft, Inc., Mexico - Detects mobile devices using the server variable HTTP_USER_AGENT and changes the Joomla! template to use accordingly; based on the work of Denis Ryabov in "PDA Plugin" (http://joomup.com/blog/2007/10/20/pdaplugin-joomla-15/) *** DETECTION LOGIC: (1) IF ENABLED, SPECIFIC DEVICE DEFINITIONS ARE CHECKED FIRST -IPHONE, BLACKBERRY, OPERA MINI, ANDROID, C1, C2- (2) IF NO SPECIFIC DEVICE IS FOUND, "DEFAULT MOBILE TEMPLATE" SECTION IS CHECKED ***

and one more thing...ubacio sam random quote module i treba da overwrite-ujem jedan txt fajl, al ne mogu...niti da promenim na 777...what to do with that? :P

Poslednja izmena od GuitarMan : 11. 11. 2010. u 02:06.
GuitarMan je offline   Odgovorite uz citat