Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2009.   #97
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Petar Marić Pogledajte poruku
Jedno off pitanje: kada ste poslednji put videli kvalitetnu developersku diskusiju na DPT kojoj je posvećena dužna pažnja kao ovakvim glupostima? Zašto je "opušteno" jedan od najpopularnijih podforuma (oko 40% svih poruka na forumu)?

Moderatori bi, po meni, trebali češće i strožije da koriste svoje makaze.
Ne razumem šta hoćeš da kažeš... ako je poruka da ovoj temi nije mesto u "opušteno" - slažem se. Ja nisam ni primetio u kom je forumu, jer uvek idem preko "nove poruke" i ne obraćam pažnju na te "detalje".

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
Aj dodji ako smes... Firmu imas...Izazivam te da im stanes na crtu!
Torbice, po ovom pitanju ti ne možeš da porediš mene i sebe. Ti od domena živiš, a meni je tehnički sve jedno da li je .com, .rs... ja sam se uključio u diskusiju iz drugih razloga, više patriotskih. Ne patriotskih zbog ".rs" nego zato što ne volim da u mojoj zemlji konce povlače nesposobni ljudi koji od politike prave karijeru i šište im za ono šta rade. Živeli smo i radili i sa onim co.yu pa smo nekako preživeli. I posle toga, umesto da napravimo ogroman skok, i dalje igramo jarjačkinje - barjačkinje sa drugim ljudima ali istim mentalitetom. A možda je više "trule kobile" nego ovo.

Druga stvar, ja nekako sve teže uspevam da izbrojim... krenem 1, 2... i ne stignem do 3, već mi je 10. I to mi se ne sviđa kod mene jer mi je i fitilj sve kraći pa "moram da kažem pa kud puklo". Ne mogu i ne želim da ćutim, pa sam navukao reputaciju matorog drkadžije. Plašim se ako odem tamo da ću da napravim što ne želimo ni ti ni ja, a bogami ni oni.

Glavni argument im je "nije nam lako". A kome je lako? Šta je uopšte u životu lako? Odeš u WC pa stvar može da se zakomplikuje, jedini na svetu kojima je "lako" su oni koji imaju košulje zakopčane na leđima.

I dosta više ti "dobrovoljnihi" organizacija, napravi čovek sranje, pa se "povuče" a sranje ostane iza njega i nikom ništa. A onda dođe sledeći dobrovoljac pa ima izgovor da je sranje nasledio.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat