Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2010.   #16
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default

ovo je seo a na netu ima mnogo kontradiktornih odgovora... jednostavno, zeleo sam da malo razradim temu a forum i sluzi za takve stvari...
upravo vecina mojih pitanja zahteva vrlo kratak odgovor, da citiram sebe:

1. da li je logo kao background <h1>, kao u mom primeru, dobro seo resenje?
- odgovor moze biti i samo "da" ili "ne"

2. imena slika, koji je savet za duzinu?
-odgovor moze biti kratak i biti tipa: "ne duze od 50 karaktera"

3. ako je ciljano "optimizacija sajta" da li je isti efekat anchor teksta "optimizacija sajta - detaljnije" ili samo "optimizacija sajta"
- odgovor moze isto biti vrlo kratak...


ono sto ja ovde vidim kao moj problem je mozda da sam upao u previse strucan forum i razvodnjavam kvalitet istog... iskreno, mislite li da su odgovori na 3 (gore navedena) pitanja tako prosti i da postoji univerzalni odgovor koji daje 100% tacno resenje?

nije potrebno ni pisati tutorijale kako kaze, ako je odgovor na svakom cosku, neko moze da mi pomogne time sto ce da samo linkuje na cosak koji po njemu ima najbolje resenje

a sad malo back to topic:

Google mi je indeksirao sajt, samo 3 dana od registracije domena
Indeksirane su sve stranice sem jedne... Neke od kljucnih reci za koje me pronalazi su sledece:

1. najjeftinija izrada web sajta (u svim varijantama, i koristeci rec "jeftina" i kada je razlika sajta/sajtova) - druga strana google world

2. besplatna optimizacija sajta - pozicija oko 60...

medjutim, za rec "m2-webs.com" mi pronalazi kontakt stranu a ne homepage...

toliko za sada, a ja cu polako da sredjujem malo po malo on page faktore za pocetak

ajd uzdravlje
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat