Tema: Boropen
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 08. 2010.   #48
Zoran Milojević
novi član
 
Avatar Zoran Milojević
 
Datum učlanjenja: 02.08.2010
Poruke: 4
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
Zoran Milojević is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zoran Milojević
Default

Gospodine Lađeviću,

pretpostavljam da bi trebao nešto da kažem jer ste naveli moje ime na ovim dokumentima. Ne znam šta ste time hteli da kežete pa mi pojasnitemolim Vas. Pretpostavljam da ste pogođeni mojom zamerkom da bi trebalo da se iznose samo tačne informacije. To što ste učestvovali kao sponzor sa 200 evra na BO 08 uopšte Vas ne svrstava u "važne sponzore". To je bila najmanja kategorija sponzorstva BO 08. Pa prema tome nije istina da ste bili važan sponzor. Nemate potrebe da se time hvalite.

Što se tiče sponzorstva kompanije Herbaplanet (ili HerbaLend pošto su se protezala dva naziva), novac je uplatio gospodin Mario Mijatović. To što ste Vi potpisali ZA ja Vas ne mogu smatrati važnim sponzorom. Svi dobro znamo da novac nije Vaš.
Izvinite ali možda ste se Vi pronašli u toj mojoj rečenici. Čak i ako bi Vama pripisali i ovo drugo sponzorstvo daleko ste od važnih sponzora. BO 08 imao je sponzore sa mnogo većim uplatama.

E sad kako su ta dva dokumeta koje ste prikačili uticali da se minira BorOpen 2008, to bi trebao da pojasnite.

Inače za ovakve prepiske možete koristiti PM da ne bežimo od teme. Mislio sa da su prepucavanja preko foruma izumrla ...
Zoran Milojević je offline