Tema: SMS naplata
Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2006.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao dark_mark
bluesman...nema misterije...meni je prakticnije ovako.

od tehnickog zahteva za SMS servis zavisi koliki ce biti inicijalni troskovi. ostvareni SMS saobracaj u procentima dele mobilni operater, provajder i nosioc servisa.
zavisno od kategorije servisa ti procenti se razlikuju.
telekom naplacuje 1000 din na ime rezervacije kratkog broja, ali je to obaveza provajdera koji obicno imaju vise servisa po jednom broju.
Znaš kako bi to neki rekli? "Ubodeš pa odeš"

Jel imaš negde cenovnik, tarife, tehničke mogućnosti, sintaksu... ja sam zainteresovan ali ne vidim potrebu da te o tome "ispitujem" preko privatnih poruka. Kao OZNA ili nešto... ako imaš ponudu - voleo bih da je vidim.

Ja sam dobio mogućnost slanja SMS-a za sve bivše SFRJ države-republike, + evropa + SAD + Australija, ali ono što ja imam je prilično nepovoljno jer recimo jedan bosanski operater daje samo 19% klijentu, ostalo pojedu "krokodili". Ja bih stvaro želeo da čujem šta imate da ponudite.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat