Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 08. 2009.   #49
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

Off Topic: ^ kad je deda bio samo ... unuk?

inace, mislim da shvatam zasto se postavlja ova tema

dve stvari su:
1)
nije stvar u tome sto se nekome ne dopada FB
problem je u tome sto mu se delimicno dopada, ali ga gnjave neke sitnice koje mu ubijaju ceo dozivljaj

dakle, ti jesi u pravu: ako ti se ne svidja, a ti nemoj koristiti site/service
ali tu dolazi i drugi razlog

2)
kako volim da dajem analogije (i da se ogradim: ja mislim JAKO asocijativno, te ako nesta makar i malo podseca na nesta drugo, mene podseca, iako je nekome kruska kruska, a banana - banana, meni su to slatka voca (iako banana moze da asocira na krem bananicu -> krem -> eurokrem -> EU -> ... (te tako je EU asociran sa krusevacom, a vi sami procenite koliko nisam dobro )) )

analogija :
FB je kao mail
mozda mene nervira sto ovaj najrasprostranjeniji nacin za ozbiljnu komunikaciju jos uvek nema ugradjen, potpuno proznacan nacin autentikacije sagovornika, kao i enkripcije razgovora
(ja i vi znamo kako, ali pera iz komsiluka ne treba da zna, nego da mu to radi, samo od sebe)
ja sam ipak primoran da saljem korisnicima username i pass na ovaj nesigurni kanal komunikacije
(ovo je primer iz maste, ne hvatajte se za njega)

jedino sto mogu da se pozalim ovde na dpt
ako gresim, a ti me, blues, ispravi

Poslednja izmena od robi-bobi : 21. 08. 2009. u 00:08. Razlog: malo organizovao
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat