Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2007.   #13
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao BrainDamage Pogledajte poruku
Ja do sad nijednom nisam imao situaciju da mi je protok manji od onog koji placam (128k - 15kB/s, itd), a nisam licno cuo ("licno" !== "citao na netu") ni da se neko zali da mu ne radi full (bar ne drasticno, par kB/s gore-dole nije nista).
brzina nije nuzno nesto sto se izrazava u kB/s, postoji i vrlo subjektivni osecaj "brzine" koji je musterijama cak bitniji...

Meni na 256kbps sezam adsl-u (u centru) postoji drasticna subjektivna razlika izmedju surfinga u 4 ujutro i izmedju 7 i 10 prepodne. Nisam merio protok, pa ne znam kolika je razlika u kB/s tacno, a imam pouzdan insider info da nije problem samo u protoku, nego su provajderi preopteretili DNS servere pa i to unosi znatnu latenciju, ali to sve mene kao musteriju nije briga, mene pogadja kad net odjednom krene da se vuche kao prebijen, i to svakog dana u manje vise isto vreme... i to je pocelo pocetkom godine da se primecuje, ranije toga nije bilo...

Jednom kad zaglavim celu noc ima da izmerim protok, pa cu da ti dam i tacnu statistiku, a do tad moras da mi verujes na rec da se razlika primeti..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat