Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 10. 2009.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ni ja ne mislim da je to bilo ko namerno odradio, jednostavno su tavke okolnosti bile. Drugo, nema nikakve teorije zaveri i laži, stvarno je imao PR10 neko vreme. Niko nije lupetao u onoj emisiji, a jedino što mi je zasmetalo je što je odmah pomenuta "monetizacija", cela priča se odmah okrenula u pravcu $$. Ne sećam se tačno šta sam prvo pomislio kada sam čuo za ovaj PR10, ali se sećam da sam vrlo brzo zaključio kako mora da je u pitanju neka greška (pored tolikih globalnih referentnih sajtova) i kako bih ja u ovoj situacija (da moj sajt dobije PR10) ćutao dok god ne provale da je greška

Šta bi vi pomislili da na sajtu kojem radite 6-7 godina dobijete PR10 a nemate pojma ni kako ni zašto? Sigurno bi pomislili da vas je Bog nagradio za toliki trud jer racionalnijeg objašnjenja nema.

Ja imam jedan sajt na kojem pored par keyworda stoji "under construction" strana već 3 godine i ima PR5. Prosto ne bih ni da ga završavam da ne pokvarim rating
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat