Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 05. 2006.   #19
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Sve je još dosta daleko od point and click, drag and drop načina rada, ali ja već vidim aplikaciju koja liči na DW, ali za razliku od njega ima pravu JS industriju pod haubom i radi slično kao Delphi.
Blago tebi, daćeš mi malo toga što imaš da i ja vidim takve stvari. Većina developera danas ne može da kodira bez inteligentnog editora, a ja se dosad nisam sreo ni sa jednim koji izlazi na kraj sa JavaScriptom.
Citat:
Btw, nisu 3 programska jezika već dva opisna i jedan programski. Velika razlika...
Mislio sam na dva programska (JavaScript i jedan, nadam se samo jedan, serverski) jezika plus HTML. Sve jedno kakva, u sva ta tri jezika ti možeš (neki to koriste, a mnogi nehotično i zloupotrebljavaju) da utičeš na izgled stranice. Što je u opštem slučaju jedan mess. Da te podsetim da u većini realnih slučajeva nemaš tebi očigledno prirodnu situaciju da radiš sa jednim superprogramerom (samim sobom), već ekipom osrednjih developera koji po ljudskoj prirodi teže "hack and run" programiranju.

Poslednja izmena od jablan : 22. 05. 2006. u 16:37.
jablan je offline   Odgovorite uz citat