Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2006.   #1
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default Poskupljenje TF usuga - stižu računi

Ja vrlo malo koristim fiksni telefon. Tačnije, koristim ga samo za lokalne pozive. Mobilne zovem sa mobilnog, jeftinije mi je (BEL tarife su sjajna stvar). Čak i kad mi je neko u gostima, pa hoće da pozove nekoga na 06x, ja mu dam svoj mobilni (em je meni jeftinije, em je njemu neprijatno pa manje priča )
Kao logičan rezultat toga, računi za fiksni telefon su mi bili niski – u proseku oko 300 dinara.

Očekivao sam da će mi iznos računa posle ovog poskupljenja biti duplo viši – znači oko 600 dinara. Zato sam se danas prilično neprijatno iznenadio kad sam otvorio servis MojR@čun i video da mi telefonski račun nije dupliran, već utrostručen.

Naravno, prva sledeća stvar koju sam hteo da uradim bila je da pogledam listing. Nigde linka! Da pogledam listing za tekući period? Prazno!

Pozvao sam 9813 i rekli su mi da niko ne može da otvori listing, jer nešto nije u redu. Sve što su mogli da mi kažu je da nemam nijedan 0900 poziv, jer bi se on na računu prikazao kao dodatna usluga.

I tako, poskupljenje je u proseku za 10%. Ja malo dižem taj prosek sa svojih 200%.

Kako vi stojite sa računima?
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	Screenshot.png
Pregleda:	1050
Veličina:	8,5 KB
ID:	118  
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat