Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2007.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Neki klijenti, narocito ako si outsorce-ovan, zahtevaju (cak i da potpises ugovor) da se tvoje licne informacije nigde ne pojavljuju na sajtu, ni u kodu, ni u meta tagu, cak da ne smes da ih stavis ni u portfolio. Ja sam imao nekoliko takvih situacija a tvoje je samo da odlucis sta ti je veci interes: cash or glory ?

Meni ovde nije jasno u cemu je tacno problem? On nece da plati uopste ili nece da plati dok ne sklonis svoje podatke?

Iskreno, i ja da platim neki sajt, insistirao bih da se skloni svaki link na strani tipa "design by ... " ili nesto slicno. Meni je to isto kao da kupis auto, pa zamislis da na braniku pise: dizajnirao Zika Pantic, sklapali Perica, Ljubisa i Dragisa ...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat