Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2005.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Iskreno baš tu sam se najviše dvoumio. Napravio sam forum razno u grupi Razvoj gde sam mislio da budu za početak svi ne-web orijentisani jezici pa kako se koji razvija - dobijaće svoj forum. Na kraju, i to je neki "razvoj", zato se i grupa ne zove "web razvoj" već samo "razvoj".

Nije problem, šta god se dogovrimo da je najbolje - tako će da bude. Ček da malo proradi da vidimo kakvo je interesovanje po forumima pa ćemo lako da ih organizujemo.

Ako imaš zanimljiv tekst - slobodno ga postavi kao novu temu. Sam izaberi forum a ne znam da li vBulletin dozvoljava cross-posting... možda ni to nebi bilo glupo. Kao što rekoh onomad - slabo koristim ove web aplikacije - trudim se da pišem sve sam, tako da sam se pre neki dan prvi put susreo sa ovim forumom i njegovom administracijom. Učim usput
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat