Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 10. 2007.   #14
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default

Miloše, ne znam šta da ti kažem? Kada ponovo pročitam svoju poruku dođe mi da propadnem u zemlju i zato mislim da nema opravdanja ni reči izvinjenja za ono što sam napisala.

Kao što je rekla conica nova sam u ovim vodama i nisam navikla da pišem na nekom forumu, uglavnom sam čitala neke druge forume ponekad. Tražeći svoju poruku ovde naišla sam na intrigantan naslov o myspace sajtu gde nekoliko mojih drugarica imaju profile i onda sam čitajući naišla sasvim slučajno i na poruke o nekoj plavoj ali opet nisam bila sigurna da li je reč o meni, ovaj forum je veliki možda ima još plavuša

Nisam navikla da čitam tako o sebi, drugačije je kada mi neko kaže nešto u lice a drugačije ovako veruj mi da sam poruku samo delimično shvatila, citiranje moje poruke i neko dizanje i nešto ja nisam takva

I moja i tvoja poruka mi izgledaju potpuno drugačije sada nakon par čitanja nego malopre nakon prvog, valjda zato i tako prosta reakcija

To je bio samo trenutan i lakomislen odgovor, htela sam da se odbranim na tako glup način iako je moj tata rođen u Nikšiću.

Nadam se da se ne ljutiš, kiss
Tamara Pajkić je offline