Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2009.   #38
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

^ Ma da, država se proslavila sa ekspeditivnim izdavanjem pasoša i ličnih karti, sad još treba i domene da im damo. Da je ministarstvo to uzelo od početka čekali bi smo dve godine da nam stigne "vrhunska" oprema iz inostranstva i još dve za izradu "vrhunskog" software. Na kraju bi svakog vlasnika domena naterali da kupi i GRPS modul ko za fiskalne kase.

Ja se nikada nisam nešto upuštao u te .rs domene pre svega zato što mi nisu preterano bitni za poslovanje. No koliko sam shvatio, član skupštine RNIDS može da postane ko to želi i plati članarinu, a skupština bira upravni odbor koji kasnije imenuje direktora itd?

Izvinjavam se ako sam nešto pogrešno razumeo, ali po meni je rešenje onda jednostavno da se ljudi koji misle da RNIDS ne radi kako treba a bitan im je nacionalni domen uključe u rad skupštine RNIDS.

Poslednja izmena od mileusna : 26. 06. 2009. u 17:47.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje mileusna za poruku: