Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #22
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Dajte ljudi, pogledajte malo koje se teme otvaraju u poslednjih 6 meseci. Startup ovaj, startup onaj, udruženje ovo, udruženje ono, skup ovaj, skup onaj. Pa jel to developerski forum? Kad hoću da vidim reklame, ja upalim TV, ovde ne dolazim zbog toga.

Ja potpuno razumem da su neki od nas prodavci (softvera, pameti, magle, bilo čega), ali ono što treba da shvate da mi ovde nismo njihova ciljna publika i da ne treba nama da uvaljuju svoje enciklopedije(TM).

A moje pitanje u PHP forumu stoji otvoreno i nijedan odgovor nisam dobio ni ovde ni na ES. Eto to je srpski veb komjuniti.

A što se oštrije moderacije tiče, nemam ništa protiv, neka se brišu poruke, ali za svako brisanje treba da postoji opravdan razlog. A nečija povređena sujeta nije nikakav razlog.
jablan je offline   Odgovorite uz citat