Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao tokugawa Pogledajte poruku
U tvom slučaju, zaista ne znam kako si dobio email ... Vidim da ti je ovo neki novi mail - sada smo i njega skinuli sa liste.
Pa to ti i pričam, nema teorije da ste imali taj mail "pri ruci", neko ga je ručno dodao a ja sigurno nisam.... ili možda...

Citat:
Originalno napisao tokugawa Pogledajte poruku
Verovatno je naša greška, jer ja ipak ne mogu da znam šta radi desetak ljudi u firmi i ko je sa kim imao korespodenciju. Ne verujem da si se sam dodao, to bi bilo suviše nisko.
... ili možda jesam?... Ja sigurno nisam imao korespodneciju sa vama (van ovog foruma) ali vrlo je moguće da sam se "suviše nisko" dodao jer...

Citat:
Originalno napisao tokugawa Pogledajte poruku
Tvoj i nixin cilj je da napadate AdriaTek.
... jer sam poznat kao težak kreten kome je životni cilj da napada tvoju cenjenu firmu. Non stop razmišljam o vama i ne mogu da spavam dok ne izgovorim vradžbinu da propadnete. Čak sam angažovao i neke specijaliste za vradžbine i bajalice iz pojedinih stranaka.

Iskreno nisam ni hteo da pišem na ovoj temi, čak sam razmišljao posle prvih par postova da je zatvorim ili sklonim negde, ali ti si mi inspiracija... šta ću kada te volim (nadam se da nisi homofobičan) U stvari mrzim te (pa imam nameri da ti upropastim firmu) i volim u isto vreme. Kontraverzna ličnost, šta ćeš.

Ne reče mi da li si neki samuraj, šta li? Čisto onako, da skrenemo sa teme... mnogo je dosadno ovako. Svako malo mi pričamo iste stvari: adriatek spam, balkancash spam, ... ti kažeš "nije", mi svi u glas "jeste", ti kažeš "lažete", mi kažemo "ua spameri", ti onda počneš da vređaš, ja te onda banujem... do sledeće ture spama... smara bre.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje bluesman za poruku: