Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 08. 2007.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Tehnomanija online kupovina (po srpski)

Super, krenulo je, odem na sajt, mozes da narucis sta hoces, isporuka na kucnu adresu, placanje pouzecem... 'fala Bogu, pomislim i narucim par stvari.

Pored ostalog, narucim bojler za tastu, krenem da popunjavam formular, vidim da nema nigde da se unese "shipping" adresa, ali ima napomena - stavim u napomenu da se isporuci na drugu adresu, zovu telefonom da potvrde, ja kazem "obratite paznju na adresu - ne dostavljate kod mene kuci nego na drugu adresu. Kada smo vec tu, ubacite i tu opciju u formular - na koju adresu se dostavlja" - vazi, nema problema.

I naravno, zovu danas kao "stizemo, jel' ste kod kuce". Ljudi - ne na ovu adresu, bre

Dobro, to nije sve bitno, ovo sam ispricao usput, cisto da im ukazem na bug-ove (u sistemu, sftveru i u glavama) ali ono sto me je sokiralo i moram reci naljutilo je sto su doneli sve, placeno je, popunili su sve sto treba, ali za overu garancijskog lista moras da odes u prodavnicu licno ?!?!?!

Pa cemu onda online kupovina, bolje da odem u prodavnicu, opipam licno (vole srbi da pipaju, sta da se radi? Secate se "pipacha hleba"?) - platim, i dobijem sve odmah. Dakle, veliko razocarenje - totalni bug i samom konceptu. Sto se mene tice, mogu slobodno da zatvore sajt (ili bar deo za narucivanje) - sigurno nikada necu vise da kupim online.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat