Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 01. 2009.   #64
treety
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 16.01.2009
Poruke: 40
Hvala: 2
6 "Hvala" u 5 poruka
treety is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
hvala!

ovakav komentar bas treba

malo da komentarisem samo, na samom sajtu stoji da je Beta verzija sajta, sto znaci da ce sledeti jos usluge, trenutno se testira sama aplikacija i sto je jos bitnije aplikacija za prepoznavanje vesti koja trenutno jos ne radi savrseno ali hoce, to mogu da cvrsto obecam!
Mislim, da s obzirom da vam je konkurencija snazno ispred (barem kad uzmemo najcesce spominjane naslove i vesti.rs), a vi ne nudite nista novo u smislu nacina ili sirine ponude, mislim da takve stvari kao sto su problemi sa prepoznavanjem vesti su morale da budu resene jos u nekoj prealpha fazi. Beta treba da znaci "finisiramo", a ne uobicajena skracenica za eto-mi-tek-pocinjemo-pa-jest-da-ima-gresaka-al-radimo-na-tome-obecavamo... mani se toga, kad konkurencija jase pedeset svetlosnih godina ispred...

naslovi imaju ekstra jak rss feed, koji moze da se kustomizira u prakticno personal press-clipping, peca ima dizajn i sta vec (kazem da ne pratim njegov portal, pa bas i ne znam), a sta imate vi? eh, ako imate odgovor na to, i ako je taj odgovor jedinstven u odnosu na konkurenciju, onda cete i nekog privuci, ovako... sretno bilo...
treety je offline   Odgovorite uz citat