Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2006.   #25
dedamunila
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dedamunila is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Lepo su ti rekli ljudi da tabele služe za prikaz tabelarnih podataka. Niko od njih ovu stranicu ne bi radio lejerima. Pa ni za 100€.
Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Samo nemojte da pričate kako su neke stvari nemoguće za realizaciju bez tabela, jer to nije istina.
@jablan

Ja nisam ni mislio ni rekao da je CSS bez veze, samo sam rekao upravo to sto si i ti sada. Da postoje neki kompleksni layouti (SVAKA tabela na ovom svetu, bila u HTML-u ili ne, dakle i one na papiru, sluzi za layout, nemojte mi uvoditi sad te "soft" podele "po osecaju") koji ne mogu da se urade pomocu CSS-a (procitaj thread od pocetka). Ali onda su usledili "frontalni napadi" na mene, koji, jel'da, lupetam. Ne mogu to da dopustim, mislim da se kredibilitet brze gubi tako sto pustis da ljudi govore da si kreten (biranim i manje biranim recima), a ti kao "pa jeste... necu da talasam, kredibilitet je u pitanju". Hvala na dobronamernom komentaru, ali moram da branim upravo kredibilitet o kome pricas.

Svaka tabela u principu sluzi za layout. Bounty vazi (recimo, do sledeceg petka). Zealoti napred!
dedamunila je offline   Odgovorite uz citat