Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2006.   #27
dedamunila
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dedamunila is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa
Batice,
ceo "nesporazum" je u tome sto ja nikog nisam uzeo da ubedjujem da je CSS bez veze. Samo sam rekao da su i tabele opcija. Mogu da ti navedem par razloga zasto je to tako. Npr. rade na svemu, ne postoji preterano kompleksan layout za njih, mogu da se naprave i u Wordu itd. Naravno, da ti sad mozes da napises n razloga za CSS a protiv tabela (i ja mnoge od njih znam). Ali ja nijednog momenta nisam nekom solio pamet da je CSS bez veze. Jesi li procitao moj prvi post? Ima li tu attitude-a "ja sam zakon i ja kazem tabele". Pogotovo nisam rekao da vi ne znate, a ja znam. Ja mozda jesam rekao suprotno, ali nisam nikoga maltretirao time, cak iako smatram da sam bar delimicno u pravu.

A pogotovo ne vredjam nikog. Rekao bih pre da je obrnuto.

Nemam nameru da se dalje pravdam, batice, nego editor u ruke i zaradi lakih 100 eura. Ako ti smetaju moji postovi, batice, a ti me filtiriraj. Sve mi ovo lici na sektu u kojoj nije dozvoljeno razmisljati drugacije (cak ne ni potpuno, vec samo delimicno drugacije), tako da je najverovatnija opcija sa filterom. Ali, ain't my call.

A i zasto bi me interesovao kredibilitet kod tebe, batice?
dedamunila je offline   Odgovorite uz citat