Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #46
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
I zato pogrešna?
A ko je rekao da je pogresna ili ispravna? Sto su ljudi tako negativni i citaju nenapisano?

Citat:
A inače nije ni programerska nego bih ja kao menadžer to prvo uradio.
Ja ne znam nijedan takav primer za bazu kupaca/klijenata.

Citat:
Ako si već dobio zadatak da na neki način re-brendiraš, onda prvo treba da se rešiš loše karme koju vuče taj servis, a to je da ste spam-eri.
Nisam dobio zadatak. Ovde sam zato sto zelim da razjasnim kako neke stvari funkcionisu oko prijave, odjave i formiranja baze.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ne znam zašto bi ta logika bila pogrešna. Od onih koji su "nekako" dospeli na listu ionako nemate vajde osim što vam po netu šire lošu reputaciju.
Lista ima okvirno 16 000 adresa... 10 000 su kupci sa pakom.com, ostatak su oni koji su se svesno ili nesvesno (nisu citali sta pise u formi za unos, gde se nalazi checkbox) prijavili na listu ostavljajuci oglase i pitanja i sl. Resetovati bazu u kojoj se nalazi 10 000 kupaca (ne posetioca) zarad, reda velicine 10-20 adresa koje su prijavili zlonamernici? Meni to ne deluje kao logican potez... ali kao sto rekoh, to nije na meni da odlucim.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat