Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 11. 2007.   #10
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik Pogledajte poruku
... ili samo štite interese korisnika i prepuštaju mu da sam odluči gde bi mu se otvarala nova stranica.
ja ipak mislim da su moroni...

salim se, naravno, a i mislim da je standard tako napravljen pre svega zbog kompatibilnosti sa mobilnim i ostalim egzoticnim browserima koji ne umeju da otvaraju nove prozore, ali mislim da tu postoje dva problema sa kojima autori standarda nisu racunali:
- upotreba vise prozora je ponekad smislena i opravdana, a korisnik obicno ne zna unapred sta je tacno u prozoru ili naprosto ne razmislja o tome, pa je pametnije da to moze da se jednostavno odredi unapred
- velika vecina korisnika ne ume da otvori link u novom prozoru, sve da im zivot zavisi od toga...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat