Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 08. 2013.   #4
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Jesu li ti nešto predavali Žare, Gane, Jelka, Bankica, Pušara...

Dete mojih prijatelja se ove godine upisalo u IV, te su se dosta raspitivali (usput i ja pomalo) i po tome je IV sasvim solidna gimnazija, jedna od boljih. Koliko sam čuo, deca koja tamo idu su uglavnom zadovoljna školom. Po priči, deca se teraju da misle, malo više pažnje se poklanja tome da se gradivo razume, nego da se nabuba. Ako je zaista tako, reklo bi se da se škola nije puno promenila na gore, bar ne u poređenju sa drugim školama.

Od ostalih, I i V važe za bolje (tim redom), više se traži, pa se izađe sa boljim znanjem, što je sasvim ok ako dete ima radne navike ili hoće da ih stekne. Kontroverzne informacije su za XIV koja je nešto popularna u poslednje vreme, u kojoj je kriterijum možda malo manje strog. U ostalim školama, kako ti se zalomi kod kog profesora.

MG je sada klasa za sebe, mislim da je razlika veća nego što je bila u tvoje i moje vreme, kada i nije bilo tako uočljive prednosti u odnosu na IV.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat