Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 04. 2006.   #1
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default posustajem sa idejama...

Pozdrav pre svega,

radim za sebe jedan nov sajtic.. vec sam ga "predstavio" na jednom forumu, ali odgovori nisu bili u skladu sa ocekivanjima..

ukratko, u pitanju je koncept verzija sajta, ali recimo da sam posustao sa idejama, nema puno elemenata na sajtu pa ce svaki predlog/ideja vise nego dobro doci

ovako, neke zamerke vec postoje:

- mali width stranice od 450px // nazalost nemam dovoljno elemanata i textova za baratanje, iz cega logicno nastaje mali width na ustrb dizajna

- style sheet // mozda "malo" predefinisan s obzirom da je u pitanju koncept verzija nema logike dovodite nesto do "unutrasnje" perfekcija ako "sutra" nece biti tu

---

ideja i realizacija je originalna, jedino sto sam "capio" je slika ribice na prvoj stranici i animaciju trafki za flash.. slicice naravno nisu moje, ali jbg, nemaju copyr na sebi
na "paketi" stranicama scritpa koja obavlja nazad funkciju je sa hosta011 i cimnuo sam autora cisto da vidim dali je ok // jbg, ipak se neko cimao

---

ukratko, zanemarite text i portfolio stranicu... te stvari ostavljam za kraj. Konktetno me interesuje sta bih mogao da dodam/izmenim na stranicama za web pakete a da sacuvam osnovne principe preglednog i jednostavnog sajta, laganog za ucitavanje...

mozda da se uradi neki graficki prikaz 2-3d paketa ili nesto slicno.. stvarno sam "ono" ostao bez ideje

pozdrav

---
edit: he, zaboravio sa da postujem link na sajt.

Poslednja izmena od flash_back : 23. 04. 2006. u 23:26.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat