Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 06. 2008.   #24
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao MaxMagnus Pogledajte poruku
meni interesuje da li neko ima iskustva u korišćenju laptop-a u vozu ili busu, naravno ne gradskom, svakodnevno i sa prosečnim trajanjem putovanja od 1-2 časa i tako dva puta u toku dana...
Ja sam nedavno kuckao sasvim fino u minivenu pri povratku iz Hrvatske, no čim smo prešli granicu, prosto je neverovatno kako se osetio "kvalitet" našeg autoputa, sve je krenulo da skakuće, tako da nije bilo šanse da dalje gledam tekst na monitoru a da mi se ne smuči, niti sam mogao normalno da kucam.

Osim loših puteva, najveći problem je dijagonala ekrana, odnosno koliko možeš da otvoriš notebook zbog sedišta ispred tebe. Ja nisam baš mogao skroz da otvorim 14" wide screen, pa mi ugao gledanja u monitor i nije bio baš najbolji, ili ga skroz zarotiraš pa da ti tastatura bude na stomaku a ekran u krilima?!

Tako da, što manje to bolje, a zavisi i kako su šarke postavljene na samom notebooku.

Citat:
@draganbabic Ja imam u kolima (u voznji naravno)
Valjda nisi i vozio u isto vreme?

Poslednja izmena od mileusna : 18. 06. 2008. u 16:31.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat