Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 02. 2010.   #20
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Tek sad videh ovu temu

Dakle meni je trebalo nesto slicno kao zamena za bugzillu koju smo do sada koristili pa rekoh da ostavim utiske obzirom da sam potrosio par sati analizirajuci postojecu ponudu. Dakle kao i Morenu, trebao mi je neki bug tracker sa izvesnim PM feature-ima.

Isprobao sledece:

FogBugz (http://www.fogcreek.com/FogBugz/)
Sjajan ali nazalost preskup (cenu sam video prekasno, da sam je uocio odmah ne bih se cimao
Jira (solidan ali takodje imho preskup)
Mantis (Free, ali ... svaka cast na zivcima svakome ko radi sa ovim cudom)

Na kraju se izbor sveo na:

Unfuddle
Basecamp

Gde sam odabrao prvi jer meni licno mnogo vise lici na bugzillu a ima ono sto je bugzilli oduvek nedostajalo. Basecamp je nekako previse jednostavan za moj ukus

Inace GoalKeeper i Active Collab nisu bili opcija (da ne idem previse u detalje zasto - nema veze sa kvalitetom programa).

Bottom line: Ako ikada budem imao vremena (kao sto nemam) mislim da cu investirati u pravljenje web based bug tracking software-a jer su postojeca resenja ili uzasno skupa i preglomazna ili besplatna i potpuno neadekvatna. Neka sredina su samo basecamp i unfuddle ali daleko su od idealnih (mozda kad bih spojio ajaxolikost i jednostavnost bc-a sa unfuddle-om bio bi to killer tool)
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat