Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 09. 2010.   #25
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

^ Ima sad onaj kineski Chery, klima, alu felne, el. podizači, sve u osnovnom paketu opreme. Mercedes jeste sranje.

Citat:
Originalno napisao HexTex
Gledah skoro listu njihovih postpaid paketa, mislim tolko su zapetljali stvari da mene nista nije jasno kolko je sta tacno para, nacisto bezveze.
Ne znam šta ti nije jasno, odnosno i ako je nejasno, slično je i sa paketima drugih provajdera, ne verujem da su Bel, Toki i Mix savršeno jasni, a Telenor paketi nisu? Ja recimo koristim Prenesi paket, jedna cena ka svim mrežama, što ne potrošiš, prebacuje ti se u sledeći mesec, dosta je jednostavno.

A 1000 besplatnih poruka koje mogu da se potroše u roku od 7 dana i slične akcije, nisu nešto po čemu bih se ja opredelio da odaberem operatera. Osim ako ne planiram neki SMS spam.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat