Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2011.   #33
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao pecili Pogledajte poruku
moja greska, izvinjavam se. mileusnina osnovna delatnost je "Drpanje sadrzaja po ostalim sajtovima". Oni ne predaju zavrsni racun.
Tako je, uzor su mi Google i Google News, svetski drpatori no 1.

Meni je to "drpanje sadržaja po ostalim sajtovima" koje postoji od 2003. godine uz ostale stvari koje radim omogućilo da isprobam sve forme poslovanja u Srbiji počev od paušalca preko knjigovodstva pa sve do društva sa ograničenom odgovornošću. I sve što pišem pišem argumentovano iz ličnog iskustva jer sam sve to prošao i trudim se da pomognem ljudima koji na neki način pokreću svoj biznis sa željom da ih ohrabrim a ne da ih uplašim nekim troškovima i babarogama koje ne postoje.

Drpanje sajtova je toliko uzelo maha da nedeljno dobijem barem 10 zahteva od vlasnika novih sajtova da krenem da drpam sadržaj i sa njihovih sajtova, a ovi što ih već drpam se interesuju kako da to poboljšaju da ih što bolje i što više drpam. Čudan narod ovde u Srbiji, šta ćeš...

P.S. Ako neki drugi moderatod odluči da briše ovo trolovanje, može slobodno i ovo da obriše.

Poslednja izmena od mileusna : 17. 10. 2011. u 13:19.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat