Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 10. 2012.   #18
Djuki
profesionalac
Professional
 
Avatar Djuki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Pancevo
Poruke: 251
Hvala: 60
47 "Hvala" u 34 poruka
Djuki is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Djuki Pošaljite poruku preko Skype™ za Djuki
Default

@srdjan

Čile je odlična priča ali ja želim da se taj recept, ili receprt Estonije ili Hrvatske primeni ovde u Srbiji.


Hoću Čile u Srbiji. I upravo zbog toga jeste potreban forum i jeste potrebno još hiljadu mesta gde će o tome da se priče koja će da stvore buzz i kvalitetne deskusije.

Dobra je ideja da se pravi #devptotalk startup meeting gde bi došli ljudi i samo podelili svoje ideje, i ako se tu pronađu ljudi to je super.

Ljudi koji žele da stegnu petlju i rizikuju oni će to uraditi, ali ja pričam o tome da se utiče na druge koji nisu svesni svojih mogučnosti. Pričam o tome da se promeni percepcija da treba ići u državne firme jer su ta jasla najbolja. Pričam o tome da treba da se utiče na mlade ljude, i da se među njima regrutuju i motiviđu lideri. Ti koji će da povedu ekipe i naprave novu vrednost.

@tasmaniski

Slažem se da je vođa jako važan za uspeh.

Ljudima koji se bave prodajom i ljudima koji čitaju startit.rs potrebni su "developers developers developers", a oni su ovde. Isto koliko su nama potrebni ljudu koji znaju dobro da prodaju proizvoid i da ga plasiraju na tržište.

Ako bi @devprotalk udružio developere i motivisao ih, možda oragnizovao i neki hakaton iz kojeg bi mogli nastati neki novi dobri proizvodi to bi bilo super.

Mislim da @devprotalk treba da podrži i motiviše ljude da se organizuju razmene mišljenja i svoje ideje. Kada kažem DPT mislim na sve vas koji čitate ovo. Svi smo mi DPT.
__________________
Blog | Facebook | Twitter | PHP Srbija
Djuki je offline   Odgovorite uz citat