Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 09. 2011.   #43
paja_XML
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 03.09.2011
Poruke: 12
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
paja_XML is on a distinguished road
Default

evo sta ja mislim: ni djokovic ni federer, ni fudbaleri nisu autori. oni brate igraju tenis, fudbal, bave se sportom. mlate onu loptu. ni fudbalski sudija nije autor, mada po nekad fudbalske sudije umeju da izvode cudne pokrete, feminizirane, kao da su baletani. ili педери. autori su nesto drugo i intelektualna svojina sigurno nije sutiranje lopte. mozda jedino kad nabodu loptu glavom? sta ti mislis?

to sve oko igrica, kopiranja knjiga, kradje autorskih dela mora da se sredi i da se zavede neki red u srbiji. inace...

prepoznao si me po rukopisu, imam mala slova. ovo je i onako samo piskaranje. kad se pise nesto ozbiljno, tad se vodi veca briga kako se pise.

nego da odgovorim ovom mladicu ispred sto ga nerviram. poslednji put sam bio na fudbalskoj utakmici 90 i neke 6-7. ti si tad verovatno vukao serpu po dvoristu i vikao mama idu cetnici. na zvazdinom stadionu igrala je reprezentacija srj i neki iz afrike, ne secam se tacno, niger, kongo, zimbabwe. vodio me moj veliki mladi drugar, verovatno najmladji ratni invalid. ne bih ni isao, ali nisam mogao da mu odbijem, kad smo dobri drugari.

Poslednja izmena od paja_XML : 12. 09. 2011. u 19:20.
paja_XML je offline   Odgovorite uz citat