Tema: frame rate..
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 09. 2006.   #1
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default frame rate..

Mnogo je cudna stvar tako da moram i ovde da postujem..

--

Ovako radim jedan satic za sebe (nesmem jos uvek da odajem detalje) i ceo header sam odsljakao u flashu..

widht filma je 660px X height 250px... Nista, izdelim ga ja na 15 kockica (132x83.3px - 5 po sirini i 3 po visini).. sacuvam samo jednu i preko as-a je kopiram od koordinatnog pocetka 5 puta po sirini (odbacuje se za width kockice) i jos 2x5 za visinu.. pokrecem random funkciju koja od 60 slicica puni polja sa potrebih 15 i ponovo (konstantni) random koji tera kockice da bljeskaju - flashuju, 3 bljeska po sekundi.. ima tu i jos jedno flashing svetlo (fazon night cluba) koje flashuje preko celog filma

Frame rate sam setovao na 40, samo sto moj komp gura max 31-32 frame-a po sekundi.. prebacim flash kod komse, ista prica a jaca masina Nista, ostavim ja sve isto, prebacim juce sajt na localhost, a flash header u poseban php koji pozivam preko funkcije flash();

pokrenem sajt kad ono sljaka na 38-39 frame-a po sekundi, otvorim ponovo sajt bez servera kad vidim cuda, ponovo 31-32fps..

znaci trip je extra, neznam kako ali flash mi brze radi preko servera nego bez njega
flash_back je offline   Odgovorite uz citat