Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 07. 2009.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Gledam sad ovaj Beograd na google maps, ucrtali su rutu sa obilaznice, preko surčina pa novobeogradskih blokova, jurija gagarina do auto puta kao alternativni ulaz u centar grada. Nadam se da niko neće krenuti tim putem, najviše zbog toga što to nije dobar pravac a put preko surčina je katastrofalan i stalno je gužva.

A opet, nije ucrtan najbolji put sa auto puta do blokova - ubedljivo je najlakše pored bežanisjkog groblja i dole u blokove.

Nije bitno, samo sam dokon (nisam dokon nego mi se ne radi, što mi se uvek desi kada dođem sa odmora) pa sam primetio. Znači nije baš toliko precizno kao što mislimo, pa to treba imati na umu kada gledate neke druge gradove gde planirate da putujete.

A na bing-u čak i ne postoji ucrtan pravac Budimpešta - Novi Sad - Beograd kao auto put (a možda i nije greška koliko bi mi to voleli).

edit: evo sad sam pogledao malo bolje bing mapu. Užas. Reka sava je nacrtana kao topčiderka (za one koji ne znaju to je potočić koji ide od avale, ispod topčidera i košutnjaka do save u kojem ima vode samo kada pada kiša).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 30. 07. 2009. u 15:13.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat