Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2009.   #42
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Mislim da nisu. Žao mi je ako nekoga vređam ali ljudi treba da prihvate da im se neke reklamne kampanje jednostavno ne obraćaju.
Kakva nebuloza. Pa nije ni bitno da li se kampanja obraća nama da bismo o njoj raspravljali. U pitanju je naša branša, tako da imamo potpuno pravo da iskažemo mišljenje o njoj, a još veće pravo imamo na osnovu toga što nije u pitanju kampanja nečije privatne firme, već državne institucije.

Nazad na temu, mislim da je to da li je kampanja ukusna ili neukusna (a neukusna je itekako, a možda i nelegalna zbog pominjanja Fejsbuka u negativnom kontekstu) potpuno irelevantno, pred drugim i po meni većim problemom: šta ima RNIDS uopšte da se reklamira?! Nije li to posao privatnih registara, koji od prodaje domena imaju profit? Ovo automatski govori o tome da je u cenu domena ugrađena i nečija marketing kampanja. Ima li tu logike uopšte?
jablan je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje jablan za poruku: