Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2009.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kada bih odlučio da napravim framework "za raju", verovatno bih i ja razmišljao koji su najčešći problemi i pokušao da smislim neko rešenje da me što manje smaraju korisnici. Možda bih i došao do iste stvari ali ne sviđa mi se rešenje koje ruši logiku da bi udovoljio "brljivim" programerima.

Meni je dovoljno da vidim ovo: "Indentation should consist of 4 spaces. Tabs are not allowed." pa da pomislim "ma 'ajde?". Daleko su fleksibilniji TAB-ovi. Neko je navikao na 2 space, neko na 4, neko na 8, zašto bi neko nekome određivao koliki indent će da koristi, kada možemo u slučaju da koristimo TAB-ove svako u svom editoru namesti TAB=N spaces i da svako gleda kako mu odgovara.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: