Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2006.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Eh, pa ko te tera da pišeš velike tekstove?

My way i your way su potpuno različiti. Ti si vidim išao na masovnost, ja sam išao na malo klijenata sa veliki projektima koji dobro plaćaju. Pitanje je koji je metod isplativiji, odnosno u kojem metodu je povoljniji odnos "uloženo = vraćeno".

Ne želiš da pričaš ovde o interesu, a osnova tvog posta je u stvari interes. Ti si imao neki interes zašto si radio to što si radio, na taj način, ja opet imam svoj interes da radim drugačije. Čak i kada si počeo, sudeći po tvom postu, definisao si svoje interese i došao do nekog nivoa gde možeš da procniš da li se i koliko isplatilo. Tako da, hteo - ne hteo, i kod tebe je tvoj interes bio na prvom mestu, osim ako nisi neizlečivi altruista Sigurno nisi radio adresar samo da bi te potapšali po ramenu, već da bi posle tog tapšanja došlo nešto drugo, od čega ćeš ti da imaš koristi.

Dakle, interes, pa deset mesta prazno, pa onda tek sve ostalo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat