Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #19
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao Blood Pogledajte poruku
Nisam citao sve postove, pa cu mozda reci nesto sto je neko vec rekao. Windows Mobile je zestoko sranje, znaci pun je bagova i gluposti, ne bih ga nikome preporucio. Ja sam sa Symbiana presao na WM6.1 pre par meseci i iskren da budem, mislim da cu se uskoro vratiti na Symbian...
A zasto mislis da je Windows Mobile zestoko sranje? Najvise mrzim ovakve komentare koji se pojave odjednom bez ikakvog obrazlozenja i uopste ne pomazu ljudima. Sranje je zato sto je MS platforma, right?

Prvo sam koristio E61 cim se pojavila ovde kod nas. Zesce sam se smorio istom jer je Symbian preterano spor, nije imao integrisanu podrsku za GPS, mnogo je masivan (sirok) i moras da imas neku torbicu pored sebe da bi ga nosio. Jednostavno mi nije bilo udobno dok sam ga koristio.

Vec vise od godinu dana imam Tytn II i nikada vise ne planiram da se vratim na Symbian jer mi Win Mobile radi posao savrseno. Radi savrseno bez ikakvih problema.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat