Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 04. 2010.   #41
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao mangia Pogledajte poruku
Bez uvrede komšija ali ovakve stvari i ako imaš na umu, bolje je zadržati za sebe...
Svako ima prava na svoje misljenje i mene njegov komentar nimalo ne pogadja jer suvise sam dugo u ovom poslu da bi me takvi komentari pogadjali. To su decije bolesti.

Marko je uvek bio jak na recima i siriti pricu da su ostali veliki igraci kao sto je recimo 38one od njega skinuo minimal dizajn je u najmanju ruku nepostovanje i neiskrenost. Pogotovo sto je recimo taj 38one bio i bice miljama ispred. Da ne pominjem ostale.

Ali dobro, svako ima legitimno pravo da se promovise na nacin na koji on smatra da je ispravan. Samo sve te agresivne kampanje uz nepostovanje konkurencije kojoj nisi ni do kolena je kratkog veka kao sto je bio turbo folk.

Tome u prilog ide i cinjenica da izgleda cela ova kampanja nije donela nista materijalno pa je morao dodatno da se napregne i odradi redizajn Twitter-a kako bi potencijalni klijenti videli na delu najboljeg Web dizajnera. Yeah, right
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat