Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2010.   #19
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

predavanje je bilo odlicno, Istok je ispricao manje vise sve sto je za pocetak potrebno znati na ovu temu... za 3 sata je moglo da se cuje ukratko sve ono sto smo mi ostali provaljivali sami mnogo duze, tako da verujem da ce biti vrlo korisno ljudima koji tek pocinju...

EDIT: Da bilo je gresaka, i ono oko Aktive i Pasive, pretpostavljam da su to nezgodno izabrani prevodi sa engleskog, jer aktiva i pasiva na srpskom su nesto drugo. Ali sta znam meni to, kao ni nedostatak slajdova i programa price, nije previse smetalo, delovalo mi je opustenije zbog toga... kod ovakvih prica ionako mora da se cita izmedju redova i pokupi ono sto je bitno...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 27. 12. 2010. u 15:14.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat