Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 04. 2006.   #1
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Arrow Pitanje/Pomoc: Problem oko phpbb-a

Imao sam instaliran phpbb na jednom serveru sa dodatnim skriptama i nekoliko poruka u njemu. I sav je bio podesen.
Medjutim iako je bio sav "sredjen" pre nekoliko dana je promenjen server i sve je otislo u . Ja sam uradio potpuni bekap starog servera i prebacio SVE podatke na novi ali podvlacim samo podatke (stranice, slicice itd). Jer nisam mogao uploadovati 120MB u RESTORE odjednom jer bi sigurno pukla veza negde na 80% (baksuz). Ja sam uradio sledece.
Posto sam vratio podatke sve (i phpbb) sve na svoje mesto kao sto je bilo pre.
Onda sam skinuo posebno staru MySql bazu sa starog hostinga i restoreovao je na novi. Restore sam radio preko cPanela, dok upload fajlova preko FlashFXPa.

PHP kôd:
Warningmysql_connect(): Access denied for user 'cakucica_phpbb1'@'localhost' (using passwordYESin /home/cakucica/public_html/caforum/db/mysql4.php on line 48

Warning
mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/cakucica/public_html/caforum/db/mysql4.php on line 330

Warning
mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/cakucica/public_html/caforum/db/mysql4.php on line 331
phpBB 
Critical Error

Could not connect to the database 
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat