Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2011.   #11
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

@_korso_ Nemam ja šta mnogo da zamerim tom Dellu, osim što nije moj. Koliko bi te to izašlo, ako nije tajna?

No, što se tiče Lenova, bio sam i ja prilično skeptičan otkad nisu više IBM, ali su uspeli da me razuvere. Moje ograničeno iskustvo sa njima je da lepo rade i teško se kvare. To uverenje potkrepljuju i neke analize na koje sam naleteo i koje kažu da je Lenovo najpouzdaniji brend (US).

Ima ljudi koji obraćaju pažnju na dizajn računara, ali ja ne volim šarene laptopove, jedino mi je bitno da radi to zbog čega je kupljen i da je pouzdan. A ostalo, koliko para, toliko muzike. Lažem, bitna mi je tastatura i nešto manje monitor, tu nema kompromisa. Naravno, osim ako su pare u pitanju.

Nego, javi kako si prošao, šta god da izabereš. Ja takođe teram Linux, pa me ta vrsta iskustva najviše zanima.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat