Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2011.   #12
_korso_
profesionalac
Qualified
 
Avatar _korso_
 
Datum učlanjenja: 21.06.2007
Poruke: 166
Hvala: 27
42 "Hvala" u 23 poruka
_korso_ is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Nemam ja šta mnogo da zamerim tom Dellu, osim što nije moj. Koliko bi te to izašlo, ako nije tajna?
Nije tajna, sto bi bila... To bi izaslo oko 140.000 RSD-150.000 RSD.

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
No, što se tiče Lenova, bio sam i ja prilično skeptičan otkad nisu više IBM, ali su uspeli da me razuvere. Moje ograničeno iskustvo sa njima je da lepo rade i teško se kvare. To uverenje potkrepljuju i neke analize na koje sam naleteo i koje kažu da je Lenovo najpouzdaniji brend (US).
Pa i meni je manje-vise to sto nisu IBM. Ovo da su najpouzdaniji u USA nisam znao.

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Ima ljudi koji obraćaju pažnju na dizajn računara, ali ja ne volim šarene laptopove, jedino mi je bitno da radi to zbog čega je kupljen i da je pouzdan. A ostalo, koliko para, toliko muzike. Lažem, bitna mi je tastatura i nešto manje monitor, tu nema kompromisa. Naravno, osim ako su pare u pitanju.
Pa i vecini su naravno to bitne stvari. Tastatura, monitor, baterija, stabilnost, pouzdanost, kvalitet izrade. Cisto sumnjam da neko voli plastiku koja se ugiba i krcka, posle par meseci koriscenja. E a pare ... nekada stoji i ono, da merak nema cenu .


Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Nego, javi kako si prošao, šta god da izabereš. Ja takođe teram Linux, pa me ta vrsta iskustva najviše zanima.
Pa kada budem definitivno odlucio i pazario, utiske sigurno javljam.
__________________
Twitter
_korso_ je offline   Odgovorite uz citat