Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 04. 2012.   #10
desireco
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Cikago
Poruke: 70
Hvala: 60
184 "Hvala" u 8 poruka
desireco is on a distinguished roaddesireco is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za desireco Pošaljite poruku preko MSN za desireco
Default

Ja sam koristio jquery mobile, lepo radi. Sve sto je xippi rekao, ista iskustva imam. Drago mi je da ima ljudi koji koriste backbone, to je ovde veliki hit. Ja sam licno fan spinejs-a koji je na neki nacin verzija backbone-a ali generalno volim taj pristup.

Citat:
Originalno napisao xippi Pogledajte poruku
ajd da se nadovezem malo, osnovna razlika izmedju jqma i senche je sto uz senchu dobijes kompletnu mvc platvormu dok ovde to moras da izvedes upotrebom jos neceg (po meni je backbone najkul). takodje mi se cini da je da je samo pravljenje panela (nesting i ostalo) u novoj senchi jednostavnije nego u jqm od kako su promenili extjs sintaksu u verziji 4. takodje mape i takve stvari su intergisane u senchi i to radi mnogo glatkije nego recimo jqmaps

preporuka ti je da pogledas sam, je inace zagovaram jqm ali je u ovom konkretnom projektu koji radim sencha mnogo prikladnija

inace onaj sdk sluzi da pokupi iz sencha appa sav potreban js i da ga zapakuje u jedan fajl spreman za produkciju, tako da mozes da razivijas app i konacan proizvoid samo zapakujes preko mac masine. u tom istom slucaju moras sam da dodajes kontrolere i ostalo jer ne mozes da koristis autogenerate. to sve pricam jer sam na linuxu
desireco je offline   Odgovorite uz citat